Language switcher

Задайте питання зараз у Viber/WhatsApp
, (050) 324-43-63 - безкоштовні дзвінки

banner68
banner69
banner67
banner65
banner68
banner69
banner67
banner65
previous arrow
next arrow

Переваги

Головна цінність «Прозріння» – спеціалісти медичного центру. У нас працюють офтальмологи всесвітньо відомого МНТК «Мікрохірургія ока» імені академіка Святослава Федорова, ми тісно співпрацюємо та обмінюємося досвідом із офтальмохірургами Інституту очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України, які постійно проводять операції у нас в центрі, професіонали з великим досвідом найскладнішої хірургії, які володіють найпрогресивнішими методами лікування.

В арсеналі центру «Прозорі» найновіше діагностичне, операційне обладнання провідних світових виробників Alkon, Carl Zeiss, Reichert, Ellex, Tomey, Huvitz. У своїй роботі ми використовуємо лише безпечні лазери та сучасні прилади останнього покоління.

Наша операційна оснащена власною системою вентиляції закритого типу, що повністю виключає можливість потрапляння шкідливих мікроорганізмів у повітряний простір. Ми максимально використовуємо одноразові інструменти, це дозволяє максимально убезпечити пацієнтів від потрапляння вірусів до організму.

У нас вигідно, всі ціни прозорі та зрозумілі. Для оптимізації фінансових витрат наших пацієнтів ми призначаємо тільки найнеобхідніше, найкраще і нічого зайвого. Протягом місяця після операції медикаментозне лікування та консультації лікарів здійснюються за рахунок центру. Такий підхід дає можливість проявляти реальну турботу, враховувати потреби та можливості всіх, хто звернувся до нас за допомогою.

Амбулаторна хірургія навіть найскладніших захворювань очей — це досягнення світової сучасної офтальмології, доказ високотехнологічної, якісної хірургії, яка не потребує госпіталізації. Наші пацієнти повною мірою відчувають ці переваги на собі і тому практично відразу після операції вирушають додому.

Центр «Прозріння» офіційно відраховує доходи до міського бюджету, всі працівники мають офіційне працевлаштування та соціально захищені. Цивілізований європейський підхід до ведення бізнесу, чесна конкуренція дозволяють нам розвиватися, дбати про свої цінні кадри, йти в ногу з часом. У колективі панує дружня та привітна атмосфера, все це позитивно позначається на результатах роботи.

О Прозрении

Офтальмологічний центр «Прозріння» – тісно співпрацює та обмінюється досвідом із офтальмохірургами з інших міст України та Європи, які мають найвищі оцінки якості виконання операцій, вони постійно проводять операції у нас у центрі. Зробити якісну офтальмологічну допомогу доступною для всіх нужденних – таке масштабне завдання ставив перед своєю командою основоположник «МІКРОХІРУРГІЯ ОЧІ» академік Святослав ФЕДОРОВ. Стосовно жителів Запоріжжя та області цей наказ всесвітньо відомого офтальмолога можна вважати виконаним. Офтальмологічний центр «Прозоріє» надає повний спектр послуг з лікування різних захворювань очей, серед них: катаракта, короткозорість, далекозорість, різні патології сітківки, глаукому, астигматизм та багато іншого. Ми допомагаємо на будь-якій стадії захворювань, а також широко застосовуємо різні інноваційні технології XXI століття. Докладніше

Пройди тест на зір

Оцініть ваші ризики захворювання ВДМ (погіршення гостроти зору)

Швидке запитання

Про створення

Офтальмологічний центр “Прозріння” прийняв своїх перших пацієнтів у листопаді 2001 року. На той момент ми мали змогу проводити мінімальну діагностику, після якої групи пацієнтів прямували на хірургічне лікування до інших клінік України. Для того, щоб запорожці мали змогу лікуватися у себе в місті, у 2008 році було ухвалено рішення створити операційну на базі центру «Прозоріє», що дозволило зробити більш доступною висококваліфіковану офтальмологічну допомогу для всіх мешканців Запоріжжя та області.

Про лікування

Ми виконуємо низку лікувальних процедур, серед яких лазерна корекція зору, лікування катаракти, глаукоми, вікової макулодистрофії, діабетичної ретинопатії, відшарування сітківки та багато інших. ін. У нас цілий напрямок лазерної хірургії, повний спектр методик консервативного лікування патології очей у дітей та дорослих.
Амбулаторна хірургія навіть найскладніших захворювань очей — це досягнення сучасної світової офтальмології, доказ високотехнологічної, якісної хірургії.
Наші пацієнти повною мірою відчувають ці досягнення. І хоча центр «Прозріння» оснащений зручною післяопераційною палатою, пацієнти проводять у ній трохи часу, т.к. сучасні технології дозволяють пацієнтам швидко реабілітуватися, перебуваючи вдома

Про фахівців

Головна цінність «Прозріння» – фахівці нашого центру. Для отримання найкращих результатів у лікуванні захворювань очей ми залучаємо найкращих фахівців і тісно співпрацюємо та обмінюємося досвідом з офтальмохірургами Інституту очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України, які постійно проводять операції у нас у центрі, професіонали з великим досвідом роботи, які мають найпрогресивніші методи лікування. Основу нашої команди складають кваліфіковані офтальмохірурги, які пройшли всі етапи становлення вітчизняної офтальмології, з багаторічним досвідом та змогли вивести її на світовий рівень. Наші українські фахівці регулярно обмінюються досвідом із іноземними колегами, проходять навчання на базі європейських центрів, беруть участь у міжнародних конференціях, симпозіумах тощо.

Про технології

У своїй роботі ми використовуємо сучасні технології лікування, наукові розробки фахівців МНТК «Мікрохірургія ока», які здобули визнання в Європі, США та інших розвинених країнах світу. Наші пацієнти практично одразу після операції вирушають додому. Амбулаторна хірургія навіть найскладніших очних захворювань — це досягнення світової сучасної офтальмології, доказ високотехнологічної, якісної хірургії.

Про обладнання

В арсеналі центру «Прозорі» найновіше діагностичне, операційне обладнання провідних світових виробників Alkon, Carl Zeiss, Reichert, Ellex, Tomey, Huvitz. У своїй роботі ми використовуємо лише безпечні лазери та сучасні прилади для лікування очей. Фахівці центру постійно вдосконалюють свою професійну майстерність, що дозволяє лікувати людей на новітньому технологічному обладнанні, яке набуває медичного центру в міру його появи на ринках Європи та України.
Наша операційна оснащена власною системою вентиляції закритого типу, що повністю виключає можливість потрапляння шкідливих мікроорганізмів у повітряний простір. У своїй роботі ми максимально використовуємо одноразові інструменти, стерилізаційна система видає 100% стерильні, готові для успішного проведення операції інструменти і матеріали.

Про медичний бізнес

Для оптимізації фінансових витрат наших пацієнтів ми призначаємо тільки найнеобхідніше, найкраще і нічого зайвого. Такий підхід дає можливість проявляти реальну турботу, враховувати потреби та можливості всіх, хто звернувся до нас за допомогою. Для нас важлива кожна людина, і ми готові допомагати кожному.
Центр «Прозріння» офіційно відраховує доходи до міського бюджету, всі працівники мають офіційне працевлаштування та соціально захищені. Цивілізований підхід до ведення бізнесу та чесна конкуренція дозволяють нам розвиватися, дбати про свої цінні кадри, йти в ногу з часом. У колективі панує дружня та привітна обстановка, все це позитивно позначається на результатах роботи.

Про колектив

Колектив «Прозріння» – велика родина, ми разом працюємо, разом відпочиваємо, атмосфера у центрі тепла та домашня. Ми згуртована команда професіоналів, яка старанно робить свою роботу і дарує щастя бачити світ сотням і тисячам наших клієнтів

Наш колектив

Лікарі

Медперсонал

  Компания МЕДИАТЕХПРОЕКТ. Создание сайтов, продвижение сайтов. Продвижение бизнеса в сети Интернет. Партнер Яндекс, Google, CS-CART